Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heist Grymaszka
#1
Witam, nareszcie się doczekałem, jest Heiścik Uśmiech. Motor kupiony w Lidor Poznań, ponad dwa tysiące nakręcone a i przy motorku dużo porobione:

- boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej SMW z podświetleniem LED

- krótki customowy błotnik tylni

- krótki customowy błotnik przedni

- akcesoryjna lampa tylna

- wydech Kaliński

- taśma termiczna na wydechu

- kierownica Z-BAR

- białe manetki Biltwell

- czarne lewarki sprzęgła i hamulca

- malowane proszkowo czarne felgi

- port usb Kuryakyn

- skórzana sakwa boczna CCW

- czarne kierunkowskazy LED

- czarna lampa przednia

- chromowany korek wlewu paliwa Kuryakyn

- nakładki na wentyle (pociski)

Nie wiem czy właściciel jest na naszym forum ale chce mu podziękować za dobrą robotę a przede wszystkim za przystępną cenę.


Załączone pliki Obrazki
               
Odpowiedz
#2
Super! Fajnie, że kupiłeś... Bałem się, że dałeś spokój! Poproszę o osobne zdjęcia manetek, nakładek na wentyle, oraz kierunkowskazów.
Maszyna piękna! Mogę zapytać o cenę?
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Trochę się zeszło, ładna pogoda roboty dużo nawet motorem się nie można nacieszyćSmutny. Porobiłem parę zdjęć jak chciałeś. Cena to 9,500 a właścicielem był moim zdaniem Rolo Rocks z naszego forum.


Załączone pliki Obrazki
               
Odpowiedz
#4
Cena faktycznie fajna. Manetki mi się podobają, choć na drugim zdjęciu nie wyglądają na białe :-)
Nie sądziłem, że Roland sprzeda motocykl... Do listy modyfikacji dodaj jakieś zamieszanie z silnikiem. Coś czarował z odmą...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Jak to Ronin pisał ''co by tu jeszcze'' i tak od początku jak mam motor ta myśl do mnie powraca, więc trochę pogrzebałem. Schowałem przewody elektryczne do wewnątrz kierownicy, zmieniłem licznik i zlikwidowałem puszkę po herbacie ,która była pod bakiem. Dodaje parę zdjęć, jak było jest na górze a jak jest teraz tutaj Uśmiech


Załączone pliki Obrazki
                       
Odpowiedz
#6
Bardzo podoba mi się aku na wierzchu i nowy licznik. Nie podoba mi się asymetryczne położenie zegara. Ogólnie bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Pod zegar akurat pasuje uchwyt, tak asymetrycznie, a z drugiej strony to bym z linką nie doszedł, przeszkadza lampa. Akumulator to w sumie chwilowo na wierzchu, przez zimę jest ciągle podładowywany ale może zostawię.
Odpowiedz
#8
wrzuć fotkę całego sprzętu Uśmiech

pytanie w kwestii licznika - widzę, że ma wbudowane wskazania luzu, migaczy oraz świtała - rozumiem, że odpinając kabelki od tych, które są seryjnie podpinasz pod ten licznik i działa ?

Ciekawe rozwiązanie, bo ta dyskoteka w serii nie wygląda fajnie.
Odpowiedz
#9
musiałem go rozłożyć żeby dolutować jeden kabelek masowy do N, rozłożenie ułatwiło też ''nakręcenie'' aktualnego przebiegu a reszta pasuje
Odpowiedz
#10
Grymaszku, mam małe pytanie, kupiłem manetki Biltwell, ten sam model co Twój (tylko czarne i z „uchem”). Są one o ok 2 cm krótsze od seryjnych.

Widzę że u Ciebie manetka nie zakrywa rollgazu tak jak i u mnie, nie zastanawiałeś się, by obciąć o te 2 cm roll gaz od zew strony? Ja chyba będę musiał, bo wygląda to słabo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości