Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heist Grymaszka
#11
zastanawiałem się nad wymianą manetek, ponieważ te się bardzo brudzą i się zsuwają z kierownicy
Odpowiedz
#12
dlatego przezornie kupiłem czarne Uśmiech

ja rozwiązałem swój problem, poprzez skorcenie roll gazu o te 2 cm Uśmiech
Odpowiedz
#13
trochę pozmieniałem  Uśmiech


Załączone pliki Obrazki
               
Odpowiedz
#14
Grubas na froncie fajnie się prezentuje. Jak robiłeś/wymierzyłeś błotnik? Leży idealnie i dopasowanie perfekt.

Wygodne są takie lusterka? Bo na pewno do wyglądu +10 Uśmiech
Odpowiedz
#15
Jeśli chodzi o lusterka to trzeba się przyzwyczaić, a błotnik to dużo przymiarek do koła. Pierwsze wymiary to długość i szerokość. Z tym że szerokość to nie 13cm jak ma moja opona tylko 17 cm ponieważ wymiar szerokości to odległość między krawędziami/bokami opony mierzone jakby po obwodzie poprzecznym opony. Później i tak trzeba docinać, przynajmniej ja musiałem, blacha się rozciągła na boki. Dzięki za opinie, ciesze się że się podobaUśmiech
Odpowiedz
#16
Świetny bandzior wyszedł! Te mocowania lusterek są wraz z lusterkami, czy sam "sztukowałeś" ?

PS. rozumiem, że błotnik pójdzie w kolor ?
Odpowiedz
#17
Mocowania były kupione na allegro, trochę przerobiłem. Podoba mi się taki.
Odpowiedz
#18
Koło przednie 18?
Zmiana widelca przedniego?
Odpowiedz
#19
koło 18", piasta jest taka sama jak w 21" kole więc widelca nie trzeba wymieniać, tylko przełożyć tarcze.
Odpowiedz
#20
grymaszek, na ile błotniki robią swoją rolę? Wczoraj miałem tą wątpliwą przyjemność jechać w deszczu i musze koniecznie założyć cokolwiek bo jazda bez niczego była bardzo mokra. Też chciałbym na froncie krótki i dopasowany do 18 i na tyle krótko, więc pytanie na ile mniej chlapie?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości