Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy - Bydgoszcz
#1
Witam całą społeczność. Zakupiłem wczoraj Heista w Gdańsku. Odbieram w przyszłym tygodniu, to dopiero będę miał coś do napisania o samym motocyklu. Może na forum jest ktoś z Bydgoszczy ? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Witam serdecznie! Z samej Bydgoszczy chyba nie. Ale to nie szkodzi. Bardzo nam miło, że do nas dołączyłeś. Mamy nadzieję, że będziesz czynnie uczestniczył w tworzeniu forum. Czekamy na pierwsze relacje :-)
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Heist jest już w domu w garażu. Przejechałem nim pierwszą swoją trasę z Gdańska do Bydgoszczy.
Jazda na nim to coś całkowicie innego. Na stacji benzynowej miałem dwie niespodzianki. Pierwsza gdy zatankowałem bo okazało się że nie spalił nawet 3 litrów na 100 km a druga nie mogłem się opędzić od ciekawskich; co to jest, czy sam robiłem itp. Podobnie jest w Bydgoszczy gdzie dla wprawy jeżdżę w około komina po mieście.
Pierwsze wrażenia: siedzenie po dłuższej jeździe się czuje - jest twarde a na wybojach sprężyny bujają ale samo odczucie z jazdy fenomenalne. Praca silnika - odgłosy tłumika doskonałe !
Ze strony technicznej: nie mogę włączyć (jest trudno) luzu z 1 na postoju; przy redukcji podczas jazd 3, 2 i luz bez problemu.
Następne uwagi w miarę dalszej jazdy. Teraz się rozpadało i mogę tylko schodzić do garażu pooglądać.
Może ktoś z północno środkowej Polski się odezwie aby umówić się na spotkanie gdzieś w ....
Odpowiedz
#4
Zapraszam do działu "salon". Opisz proszę motocykl, a przede wszystkim modyfikacje/akcesoria.
Z luzem będzie z czasem tylko łatwiej...
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Cześć. Luzu jeszcze się nauczysz, albo będziesz go wrzucał z 2. W sumie to co to za różnica Oczko Z tego co wiem, to w Bydgoszczy jest już kilka Heistów.
Odpowiedz
#6
A jest ktoś jeszcze na forum z Bydgoszczy?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości