Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przerywacz kierunkowskazów
#1
[Obrazek: 56abd30947ccbd5113d0fb4c5fa0]Po  raz  drugi spalił  się   oryginalny  ( wcześniej  drutowany)  Na  facebooku   nie   otrzymałem  odpowiedzi   na   temat   zamiennika   .  Kupiłem  z   8   sztuk   podobnych   -   do   chińskich motorów  i  jest   -   jeden  działa -   kosztuje   8   zł    na  allegro  i   nazywa   się PRZERYWACZ MIGACZY ZIPP QUANTUM QUADRA GT5 3 PINY.  Trzeba   tylko   zamienić  miejscami   kabel   szary   i   czarny(  bez   zamiany   świeci   bez   przerywania . Jedyna   różnica   to  , że  nie   daje   odgłosu   tikania   w   puszce  a   zaletą ,  że  nie   ma   żadnych   drutów   topikowych-   tylko   układ   scalony( jeden  rozprułem    dla   nauki).  Za   8   zł   warto   mieć  zapas
Odpowiedz
#2
w puszce elektrycznej jest jeszcze jeden taki, nie słychać żeby pracował a wszystko działa, wiecie może do czego on jest?
Odpowiedz
#3
przekaźnik stojaka bocznego?{side stand reley)Ale głowy nie dam!
Odpowiedz
#4
Ten przekaźnik co pytałem jest połączony ze stopką i czujnikiem biegu N, na tyle co odkryłem. Tak naprawdę to w środku tej puszki jest mały przekaźniczek który można z tej puszki wyciągnąć i zrobi się trochę luźniej w tym kłębku kabli.Tylko trzeba zaizolować krućce przekaźnika ,tak na wszelki wypadek.
Odpowiedz
#5
Brawo Ty.Ale może jest tak groźny ,że musieli go zapuszkować. Żeby jeszcze ktoś miał pomysł na kłębek kabli w lampie głównej!
Odpowiedz
#6
Ja nie mam kłębka Duży uśmiech, wszystkie połączenia mam pod bakiemUśmiech.
Odpowiedz
#7
Też mi strzelił ostatnio, tylko padał bardzo powoli najpierw nie zawsze załapywał potem świecił cały czas a teraz prawy świeci dobrze a lewy bardzo szybko.. otworzyłem go i chyba dostała się tam woda ogólnie przerywacz do wywalenia... ścieżki widać było ze zaśniedziały od wody myślę, zakupiłem nowy na allegro ten o którym w poście myślę że będzie ok.. i na przyszło do-izoluje całą puszeczkę bo te kable tam to Ojej...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości