Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co by tu cz.3
#1
Brat  -  uczulony  na   kolor  biały   postanowił  zmienić kolory  puszki   elektrycznej  i   akumulatora  .  Wymontował   wypalił  żywym  ogniem  i  paprrał  się  w   tej  mazi   ,ja   tymczasem  odkrywałem  Heista   . Znalazłem  -   urwany   w   2/3  uchwyt   tłumika   -   niby   blacha   chyba  3 mm a tu   trzymała  się  na  włosku . Znowu   cięcie   -  sztukowanie   z  blachy  nierdzewnej  i  już.  Ciekawe   -  bo   nie   było   żadnej   gwałtsiły   na   tłumiku.Zmęczenie   materiału  po  2   sezonach i  3,5   tys km  ? To  ja   zaczynam  wykazywać   zmęczenie . Ale   tak   jak   przy   kultowym  maluchu  -   im  więcej  się  narobiłeś   tym  milej  wspominasz.
Na  dokładkę  -   2   dni   temu   Brat   ponownie   do  Krakowa   -   wraca  ~tj  ok  140  km  i 2x spada  łańcuch-  oględziny   -   flak  z łańcucha   -  mimo   napinacza(ten  napinacz   sztywny   -   nie   sprężynuje
  i   widocznie   nie napina )- jest   to   tylko   3   koło   zębate   -  trochę  szumu  . Motor   na   podnośnik
napięcie   łańcucha . Próba   odpalenia   .  Lańcuch  wpada   w   jakieś  wibracje  tylna  zębatka   lekko   sieje  na   boki   . Poza   tym  mimo   znaków  na   ramie   przód   tylnego   koła  jakby  bliżej  boku   błotnika- próbuję  skorygować  -  jeszcze   gorzej  sieje  łańcuch.Basta   -  dokręcamy   -  niech  się  dzieje  wola  boska.
Na   deser   .   zgubiłem w   swoim   śrubę   mocującą    błotnik  .  a   w  250   trzy  śruby  mocowania   błotników aby aby .  Jeden  nit  przy  przednim   błotniku luźny -   wiercenie   i   śruba .
Miało być  młode   piękne   i  bogate  zostało  tylko   piękne   .
Odpowiedz
#2
Może mógłbyś nas jeszcze uraczyć dokumentacją fotograficzną tych detali?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Oczywiście defektów nie fotografowałem- zbyt drastyczne.tutaj fotka przydatnego miernika obrotów i motogodzin za ok 40 PLN
           
osłona filtra  wycięta z garnuszka
   
 reszta w custom i galerii
Odpowiedz
#4
przydatna rzecz, osłona filtra bardzo zgrabna Uśmiech
Odpowiedz
#5
(07-13-2017, 10:46 PM)grymaszek napisał(a): przydatna rzecz, osłona filtra bardzo zgrabna Uśmiech

Bo był to piękny garnuszek Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości