Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Polski Zlot Motocykli CCW - 4-6 sierpnia 2017
#11
Jak dojechać na zlot?!
Mój przyjazd na zlot stanął pod znakiem zapytania. Odległość do pokonania 700 km (start Goleniów - zachodniopomorskie), możliwy start piątek rano, konieczny powrót niedziela wieczorem, może uda się wygospodarować poniedziałek, brak smochodu z hakiem, brak przyczepy. Oczywiście gdybym był prawdziwym twardzielem pokonałbym droge na "twardym kole" w jakieś 10 - 12 h w każdą stronę, ale nie jestem. Przyczepa nie jest wielkim problemem, bo można ją wynająć. Samochód z hakiem będzie dopiero na początki listopada, brak możliwości montażu do obecnych samochodów, brak dostępnego samochodu z hakiem w tym czasie wśród znajomych. Wszystko było zaplanowane, samochód z hakiem miał być w lipcu, termin w kalendarzu zarezerwowany. Macie jakieś realistyczne pomysły na rozwiązanie problemu?!
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#12
Najważniejsza jest Twoja obecność. Przyjedź, zabierz skórę z naszywką i będzie fantastycznie. Ja motocykl wezmę na przyczepie, ale jeżeli ktoś nie ma takiej możliwości, niech przyjedzie samochodem... Poznamy się, pogadamy, coś zaplanujemy... Będzie super :-)

Ps. W grę wchodzi też pociąg... W razie czego pomogę zorganizować transport np. z Kielc, czy Krakowa...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#13
Niestety z przykrością muszę poinformować, że nie dotrę na zlot. Siła wyższa.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#14
Szkoda.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
Serwus!
Serdecznie dziękuję za przybycie na zlot! Myślę, że choć nie było nas wielu, wszystko udało się fajnie. Mam nadzieję, że bawiliście się tak dobrze, jak ja.
Do 14 dni na forum, oraz portalu Facebook ukaże się podsumowanie, wraz ze zdjęciami.
Pozdrawiam, bardzo Wam dziękuję. Do zobaczenia za rok, a może i wcześniej...
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#16
Zapraszam do podsumowanie Biwaku i Zlotu:

http://www.biwakknyszynski.pl/biwak-2017...wanie.html

https://photos.google.com/album/AF1QipPB...-IUoQU-MVL

Pozdrawiam i raz jeszcze Wszystkim dziękuję!!!
Vect0r.

Ps. Filmy i zdjęcia naszych maszyn na profilu FB :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#17
Cześć czy są może jakieś plany co do ll zlotu motocykli ccw jest nas z roku na rok coraz więcej może warto podtrzymać tradycję fajną sprawa pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Z ust mi to wyjąłeś... Sytuacja ma się tak, że w tym roku Biwak Knyszyński oczywiście się odbywa. Tym razem w dniach 10-12 sierpnia.
Z pewnych względów niestety nasz importer - Polkom, w tym roku się nie zjawi. Z tego co wiem kilku forumowiczów rozważa przyjazd, zatem może ponownie w rym temacie zaproszę do rozmowy o mini-złocie na Biwaku.
Zapraszamy serdecznie. Co Wy na to?

Pozdrawiam
Vect0r.

http://biwakknyszynski.pl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#19
Witam to może oficjalny post na stronie z propozycją spotkania na biwaku i zobaczymy jaki będzie odzew importer Polkom do dobrej zabawy nie jest potrzebny ale szkoda że sobie odpuścili to był dobry chwyt marketingowy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości