Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebiegi Waszych Heistów
#1
Witam!
Pomyślałem, że założę wątek w którym będziemy mogli pochwalić się swoimi przebiegami ;-)
To mój pierwszy sezon, ale 500 już za mną. Pewnie doświadczeni motocykliści uśmiechną się pod nosem, ale ja jestem dumny!


[img][Obrazek: ed8d49f896cbdb84med.jpg][/img]

Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Hej Vector przejechałeś już 1000km?
Odpowiedz
#3
Hehe, no właśnie się zbliżam... Mam już chyba 760. W przyszłym tygodniu zanosi się, że będę jeździł do pracy Heist'em, zatem wszystko wskazuje na tysiączek z początkiem września :-)
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
U mnie już 3600km w tym roku - w tym trasa Kraków - Elbląg - Kraków przez jeden weekend. Przy 3300 miałem wymieniony licznik na gwarancji, więc nowy mam od 0 i teraz pokazuje jakieś 350km.
Odpowiedz
#5
A zatem rekord na forum :-)
Bardzo proszę o opisanie całej sprawy wymiany licznika w dziale Heist. Wszystkie sprawy tego typu będą bardzo ważnym elementem budowania bazy informacyjnej o naszych motocyklach.
Z góry dziękuję
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
hello... ostatnio mieliśmy na serwisie w Warszawie Heist'a z przebiegiem 6300 km... całkiem spoko jak na 12 miesięcy użytkowania... i poza wymianą płynów o tradycyjnym dokręceniem kilku śrub nie było tematów... to cieszy
Odpowiedz
#7
To faktycznie ciekawy wynik. Może zjawi się na forum :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#8
wlaśnie stałem się posiadaczem drugiego heist tym razem 250cc wyrwałem go  za 5500 zł 2015 rok z przebiegiem 505 km nie będę spał w nocyUśmiech


Załączone pliki Obrazki
       
Odpowiedz
#9
Gratulacje! Zatem już dwóch użytkowników forum ma po dwa Heist'y!!!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości