Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenne przebudzenie - drobne problemy
#11
Witam zgadzam się z roninem co do kwasu akumulatora spad mi wężyk i obudowa po miesiącu wygląda jak po 30 latach na szczęście dzięki chłopakom z Polkomu dzisiaj dostałem nowa w ciągu 2 dni szacunek wymieniam i starą odsyłam naprawdę obsługa gwarancji pierwsza klasa i nauczony tym przypadkiem zgadzam się że tylko żelowy
Odpowiedz
#12
Uziemiony od 16 w robocie.... przyczyna wyładowany akumulator. Rano zrobił trasę z domu do roboty bez najmniejszego problemu. Teraz moto nawet nie pali lampki. Dead. Mechanicy wspomogli narzędziami i miernikami. Brak jednej celi w aku kwasowym. Telefony do okolicznych sklepów i uff znalazła się żelówka dostępna od ręki, będzie gotowa za godzinę i dowieziona pod firmę. A ja mam teraz czas by dłużej popracować :/

Jak możecie sprawdźcie swoje akumulatory by was taka przygoda nie spotkała gdziekolwiek.
Odpowiedz
#13
No i stałem się posiadaczem nowego aku żelowego.[Obrazek: f37a233cdf33281c8babaf428e899b11.jpg]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Już paliłem „na pych”
Mogę prosić o link do tego żelowca?
Pozdrawiam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
No mi zabrakło kopki Oczko

Link do aku: http://www.wmmotor.pl/oferta/towar.php?i...QmcGFnZT0x
Odpowiedz
#16
Dziękuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#17
Jak pierwsze wojaże po zimie? Ja rano naładowałem aku i po południu 20 minut chechłania. Odpalił. Godzinna sesja wokół komina z tankowaniem zaliczona. Mój sezon uważam za otwarty Uśmiech

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
Ja dopiero się zbieram. Póki co napotkałem problemy z rozruchem samochodu po ziemie. Jak uporam się z nim, biorę się za Heist’a


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#19
Moje aku umarło, żaden dostępny w sklepie nie ma odpowiednich wymiarów - wszystkie są za wysokie i przykrywka aku odstaje na tych bocznych mocowaniach.

Jakie aku kupowaliście, które pasuje w naszą „skrzynkę” 1:1?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
WM 12N9‑BS widzę, że link powyżej padł. Pasuje bezproblemowo. Są dostępne na allegro i w sklepach za ok. 80PLN
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości