Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprężyny do siodła
#31
Panowie jak sprężyny? Spełniają oczekiwania?
Odpowiedz
#32
ja kupiłem rowerowe, są o połowę krótsze i cieńsze a przez to bardziej miękkie, w sam raz pod moją chudą du..


Załączone pliki Obrazki
           
Odpowiedz
#33
Super. Nie było problemów z mocowaniem?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#34
są tak samo mocowane jak oryginały, jedynie co to musiałem coś podłożyć pod spód żeby je podnieść do góry i siodełko przesunąć o oczko do przodu żeby nie obijało o błotnik.
 Ładniej by wyglądało z takimi podstawkami jak na zdjęciu ale w Polsce to chyba nie do kupienia, trzeba liczyć na jakiegoś znajomego tokarza.


Załączone pliki Obrazki
       
Odpowiedz
#35
po przejażczce na rowerowych sprężynach, jestem naprawdę zadowolony, nie muszę już zaciskać zębów żeby mi nie dzwoniły Duży uśmiech
Odpowiedz
#36
(07-26-2016, 12:34 PM)Luke napisał(a): Tak jak w temacie szukam miększych sprężyn do swojego Heista, bo obecne sprężyny przystosowane są do 150kg obciążenia a ja nawet nie ważę połowy z tego. Macie może jakieś sugestie gdzie mógłbym zacząć poszukiwania takich sprężyn?

Cześć
Właśnie zrobiłem do swojego nowe, bo też nie ważę połowy DMC. Możesz zamówić:
http://www.sprezyny24.pl/kontakt
oryg. są wykonane z drutu o gr. 6mm, ja mam wykonane zgodnie z sugestią producenta o grubości 5mm ale mogą Ci wykonać również z 4,5mm. Cena 120zł z przesyłką. Pozostaje Ci malowanie i montaż Cwaniak.
Odpowiedz
#37
koledzy, mam pytanie

wczoraj podczas jazdy, stojąc na skrzyżowaniu poruszałem swoimi 4 literami po siodle... zauważyłem, że ma czasami tendencję do "bujania się"

jak wróciłem do domu, to sprawdziłem ręcznie, że poza sprężynowaniem, jestem w stanie poruszać siodłem lekko na boki (może nieprecyzyjnie to opisuję, ale powiedzmy, że chwytając siodło za tył jestem w stanie lekko - parę mm - je poruszać na bok)

tutaj moje pytanie, też tak macie, czy po prostu "dobić" tylne, dolne śruby, by siodło "ani drgnęło" poza samym sprężynowanie pod ciężarem ciała?
Odpowiedz
#38
u mnie jest tak samo ale nie widzę w tym problemu
Odpowiedz
#39
Można dokręcić śrubę na imbus z przodu siedzenia ale wtedy ciężko chodzi a delikatny luz moim zdaniem powinien być
Odpowiedz
#40
Dzięki za info, chciałem potwierdzić Uśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości