Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiroHeist
#1
               
Witam,tu Miro.
Oto przygotowania mojego Heist do sezonu,choć już mam za sobą w 2017 300 km. 
Kupiony w kwietniu ubr.,przebieg 5100, po wielu przygodach nareszcie bezawaryjnie.
Starałem się załączyć zdjęcia,lecz nie mam pewności czy się udało. Jeśli nie będę poprawiał. Dla wszystkich forumowiczów pozdro Uśmiech
Odpowiedz
#2
(03-18-2017, 11:50 PM)Miro napisał(a): Witam,tu Miro.
Oto przygotowania mojego Heist do sezonu,choć już mam za sobą w 2017 300 km. 
Kupiony w kwietniu ubr.,przebieg 5100, po wielu przygodach nareszcie bezawaryjnie.
Starałem się załączyć zdjęcia,lecz nie mam pewności czy się udało. Jeśli nie będę poprawiał. Dla wszystkich forumowiczów pozdro Uśmiech
Serwus.Oto mamy heista z najdłuższym przebiegiem i pierwszy na świecie z zamontowaną szklanicą piwa. Duży uśmiech Gdybyś mógł przybliżyć jego przygody,skorzystamy wszyscy.
Odpowiedz
#3
Serwus! Pierwsza sprawa - super, że się zaprezentowałeś! Dzięki.
Druga sprawa: prosimy o listę modyfikacji, oraz opis awarii o których wspomniałeś. To ważne, abyśmy mogli wyciągnąć z nich lekcje na przyszłość.
Czekamy!
Pozdrawiam
Vect0r.

Ps. Mnie najbardziej interesują lusterka. Jakie to są, ile kosztują i jak są mocowane...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
                                           

Witam.Może o awariach i usterkach w innym watku -niedługo. Teraz nieco o samym motocyklu. Kupiony w kwietniu ubr. z wyposażeniem: wydech Kaliński,skrócony tylni błotnik,boczna tablica rej.,sakwa boczna.
Późniejsze modyfikacje ilustruja zdjęcia.I tak:wymiana końcówek drażków hamulna nożnego i zmiany biegów - oryginalne niszczyły obuwie.Wymiana kierunków przód na metalowe czarne rakietki,tył na metalowe typu grill,lampa tylna metalowy grill,wymiana kierownicy na wyższa,czarna.Wykonanie i montaż stelaża Sissy Bar pod torbę Held - korzystam z motocykla na co dzień więc potrzebna jest większa przestrzeń na podręczny bagaż.W styczniu tego roku wykonano modyfikację silnika zgodnie z oferta Bemotor zamieszczona na forum.Aktualnie,nowy przebieg 350(był przeglad):czuć pod manetka wieęcej mocy,inny rodzaj przyspieszenia.Inny rodzaj dzwieku z silnika( jak  w 500).         O innych parametrach bede informował w miare docierania.Tam teź zainstalowano lusterka - koszt ok350.Pozdrawiam.Miro
Odpowiedz
#5
Dziękujemy! Piękna maszyna :-)
Czy znasz może dokładny model lampy tylnej?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
(03-19-2017, 11:06 PM)vect0r napisał(a): Dziękujemy! Piękna maszyna :-)
Czy znasz może dokładny model lampy tylnej?

Dzięki.Lampę i kierunki zamówiłem i kupiłem na http://www.wish.com
Będąc na stronie w wyszukiwarkę wpisz bobber i pokaże się wiele zachęcających do kupna rzeczy Duży uśmiech.Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Hej!
Troszkę odkopię temat - mógłbyś wskazać, które konkretnie kierunki na wish'u kupiłeś? Jest ich kilka. Podobne, ale w różnych cenach. Chciałbym kupić już sprawdzone!
Dziękuję, pozdrawiam!
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości