Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod lakieru - kolor czarny
#11
Super! Fajnie, że wszystko się udało.
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#12
trochę zachodu było bo naklejki heist były lakierowane i po ściągnięciu ich na gorąco zostały paskudne ślady i trzeba było je zlikwidować orginalnym lakierem dałeś rade vector jeszcze raz dzieki
Odpowiedz
#13
Vector, liczę na Twoją uczynność Język czy mógłbyś do kompletu podać jeszcze 2 kody lakieru z Heist:

1. kod lakieru czarnej ramy
2. kod lakieru czarny mat, który jest na baku i błotnikach ?

Coś czuję, że będę musiał przynajmniej miejscowo "maznąć" ramę w miejscu, gdzie mam zamontowaną sakwę. Niestety mocowanie sakwy jest takie, że ściera lakier do gołej stali. W weekend pastą poleską oczyściłem te drobne obtarcia z nalotu i chcę to zabezpieczyć, zanim ponownie założę sakwy. Choć w zasadzie może się okazać, że po maźnięciu będzie to samo i już teraz lepiej po prostu te miejsca owinąć np. taśmą izolacyjną i na to dopiero przypiąć sakwę...
Odpowiedz
#14
Obawiam się, że niewiele mogę zdziałać. Ostatnio, gdy prosiłem o kolejne kody w Stanach, napisali, że z uwagi na poważne różnice z europejskimi oznaczeniami nie będą więcej udostępniać.
Przykro mi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
podjedź do mieszalni lakierów samochodowych (na pewno macie w Bydgoszczy kilka), sympatyczny Pan wyjdzie na słońce z próbnikiem i za około 50pln/ puszkę dobierze ci odpowiedni odcień.
Piszę z przekonaniem, bo tak się dzieje w Poznaniu
pozdrowienia
Odpowiedz
#16
(06-04-2018, 08:29 PM)rick_d napisał(a): podjedź do mieszalni lakierów samochodowych (na pewno macie w Bydgoszczy kilka), sympatyczny Pan wyjdzie na słońce z próbnikiem i za około 50pln/ puszkę dobierze ci odpowiedni odcień.
Piszę z przekonaniem, bo tak się dzieje w Poznaniu
pozdrowienia

Tak się dzieje wszędzie Uśmiech
Jak inaczej malowaliby samochody po kolizjach Uśmiech
Pozdrawiam // id4
Kawasaki Ninja ZX-6R 636 2016
Odpowiedz
#17
Do różnych wynalazków już dobierałem lakiery, ale liczyłem, że tym razem uda się prościej - z kodem

Nie mniej, dzięki Wam koledzy za odzew Uśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości