Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy heist zgubił prądy
#11
I tak samo go założyłem ale bez zmian dalej nic w następnym tygodniu ma wpaść do mnie elektryk to sprawdzi wszystko dam znać jak dowiem się co go boli tak dla potomnosciUśmiech
Odpowiedz
#12
Trzeba go może rozłożyć i połączyć przewody. Wtedy będzie pewność, że styka. A jak bezpiecznik?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#13
bezpieczników nie mogę zlokalizowacSmutny
Odpowiedz
#14
Raz go sprawdzałem, gdy mi nie zadziałał. Wtedy winny był akumulator. Z tego co pamiętam jest w tej okrągłej puszce, ze stacyjką.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
tak, prawdopodobnie jest tam 15 amp bezpiecznik lub jakiś re-set swetch, takie coś było w niektórych Heistach 2010 roku, oczywiście też prawdopodobnie ponieważ wszystko są to moje domysły z tłumaczenia (na tyle co umiem) z angielsko języcznej insrtukcji.Powodzenia
Odpowiedz
#16
mógł bym prosić to instrukcje dobrze znam angielski dużo by mi ona pomogla
Odpowiedz
#17
schemat elektryczny http://heist.pl/forum/showthread.php?tid=70 ,
a tu instrukcja http://heist.pl/forum/showthread.php?tid=69
strona 23 w dziale FUSEREPLACEMENT. Proszę, wszystko jest na naszym forum Uśmiech
Odpowiedz
#18
dzięki wielkie rzeczywiscie jest nie wam jak moglem to ominąć
Odpowiedz
#19
tylko pamiętaj żeby próby uruchomienia silnika robić przy złożonej stopce Uśmiech

jeśli chodzi o kontrolki to powinna się świecić tylko kontrolka N, wiec może warto sprawdzić też czy jest na neutral
Odpowiedz
#20
(02-10-2017, 06:42 PM)grymaszek napisał(a): tylko pamiętaj żeby próby uruchomienia silnika robić przy złożonej stopce Uśmiech
Przy rozłożonej też powinien palić , tylko na biegu jałowym jest jeszcze  jakiś wyłącznik  który dzieła  przy wrzuceniu biegu..Sprawdź też połączenie masy.Na CCW Riders piszą że główny bezpiecznik jest widoczny po odkręceniu lewej pokrywy" oil can".Nie znam języka ale na  mój rozum chodzi o puszkę elektryczną , a czemu oil  - cholera wi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości