Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy heist zgubił prądy
#1
Witam jak w temacie mój heist zgubił prady myślałem ze to akumulator kupiłem nowy i to samo nic nie działa ani światła ani kalakson zero reakcji  a parę dni temu chodził bez bez zarzutów ma ktoś jakiś pomysł co mu dolega?a pod spodem zauważyłem coś takiego może to ma związek z brakiem pradu


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#2
to wygląda jak czujnik stopki, odpadł Ci czy go zdjołeś ? odcina zapłon jak stopka jest rozłożona
Odpowiedz
#3
odpadł sam czyli on może mieć związek ze sprawą?
Odpowiedz
#4
tak myślę , pewnie odpadł w pozycji rozłożonej stopki, może przekręcić go w lewo gdzieś o 90 stopni i spróbować odpalić
Odpowiedz
#5
a kontrolki tez nie będą działać jak czujnik będzie odkręcić? motor w poniedziałek normalnie chodzil nagle zgasł wszystkie kontrolki i światła tez dlatego myślałem ze akumulator
Odpowiedz
#6
zobacz tutaj ,tak na szybko https://www.youtube.com/watch?v=FxrN0woL6_I
Odpowiedz
#7
dzięki wielkie ale mi wogole nie kręci nic nie dziala jeszcze bezpieczniki sprawdzę tylko nie mogę ich zlokalizowac
Odpowiedz
#8
spróbuj połączyć piny we wtyczce jak na filmie
Odpowiedz
#9
Myślę, że warto spiąć na krótko kabelki z czujnika, by sprawdzić czy to jego wina.
Co do bezpiecznika - zajrzyj do puszki że stacyjką.
Daj znać, co i jak.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#10
Tak wygląda czujnik na miejscu.

[Obrazek: fe40e71e1b144590med.jpg]
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości