Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótki błotnik tył
#1
Uśmiech 
Siema Heistowicze
Tydzień temu zakupiłem mojego Heista za śmieszne pieniadze i zostało mi trochę kaski na przeróbki wymienilem wydech na kalinski zalozylem białe nakładki  i boczne mocowanie tablicy nowe kierunki tyl i został mi jeszcze tylni błotnik.I tu mam pytanko do Was czy ten krótki nie będzie chlapal po plecach podczas jazdy w deszczu?
Z góry dzięki za podpowiedz

pzdro
Odpowiedz
#2
Serwus!
Po pierwsze przyznam, że zrobiłeś wszystkie modyfikacje, o których marzę :-)
Dlatego bardzo proszę, abyś wrzucił zdjęcia w temacie "Salon"! Bardzo bym chciał pooglądać to wszystko ze szczegółami.
Co do pytania: wszystko zależy jak bardzo krótki będzie błotnik. Z mojego wywiadu wynika, że ten sklepowy, który mimo wszystko założę, bo jest śliczny, będzie chlapał:
http://sklep.motomoto.pl/HEIST125/5788-B...y-mat.html
Zawsze możesz przyciąć dłużej, ale wtedy na pewno stracisz efekt. Zrobiłem w poprzednim sezonie grubo ponad tysiąc kilometrów i nie jeździłem w deszczu. A jeździłem do pracy. Także myślę, że warto zaryzykować.
Zatem witamy na forum i zapraszam raz jeszcze do tematu salon i powitalnia.
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Tnij.Co za różnica , czy będziesz mokry  z tyłu czy z przodu.Gorzej z błotem czy lepikiem(jeszcze u nas stosowanym do łatania dziur).Zrobisz sobie wtedy pancerz na plecach jak żółw ninja.Dlatego nie warto przepłacać za  ubranie przeciwdeszczowe.Ja założyłem dodatkowe chlapacze ale straciłem urok bobbera.A propos deszczu- dobre buty-zmieścisz w kieszeni- vide załącznik.Byle nie hamować nogami Uśmiech
   

Dręczy mnie "śmieszna cena".Możesz zdradzić ile?
Odpowiedz
#4
Dzięki za szybka odpowiedz chłopaki błotnik i tak założę ?bo jest zajebisty ale  zdjęcia wrzucę dopiero po całkowitej przeróbce ?chłopak z lidor.pl ma mi jeszcze ogarnąć dłuższe linki do gazu sprzęgła i hamulca będę zakładał kierownicę ape hange??ale efektem pochwałę się jak skoncze

Tak mogę 5000 zł wiec dużo zostało na przerobkiUśmiech

(02-05-2017, 09:46 PM)zielony078 napisał(a): Dzięki za szybka odpowiedz chłopaki błotnik i tak założę ?bo jest zajebisty ale  zdjęcia wrzucę dopiero po całkowitej przeróbce ?chłopak z lidor.pl ma mi jeszcze ogarnąć dłuższe linki do gazu sprzęgła i hamulca będę zakładał kierownicę ape hange??ale efektem pochwałę się jak skoncze

Tak mogę 5000 zł wiec dużo zostało na przerobkiUśmiech
Odpowiedz
#5
Faktycznie fajna cena. Rynek wtórny z Polski?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
Nie szkocki z pierwszej reki 3000tys km trochę sporo jak na 2015r
Odpowiedz
#7
No proszę! Fajnie. Mam nadzieję, że widzimy się na zlocie!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#8
Na bank ???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości