Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich :)
#1
Witam wszystkich na tym forum Uśmiech . Przymierzam się do kupna Heista, dlatego postanowiłem się tu zarejestrować, w celu uzyskania wszystkich informacji którymi się dzielicie na forum. Z czasem może i ja będe miał się czym podzielić Język . Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witamy serdecznie!
Zapraszamy do czytania i udzielania się na forum. Mam nadzieję, że na planowanym zlocie pojawisz się na nowym motocyklu :-)
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
heh Uśmiech,było by fajnie , ale motor zamierzam kupić dopiero we wrześniu
Odpowiedz
#4
Rozumiem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na zlocie przymierzyć się do maszyny w dobrym towarzystwie :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Dzięki, jak tylko będzie to możliwe to na pewno przyjadęUśmiech.Na tą chwile to jeszcze chyba nie wiadomo, gdzie to będzie?
Odpowiedz
#6
Sporo już wiadomo, a wszystko okaże się przed końcem stycznia. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, no i o obserwowanie forum. Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości