Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CCW Tha Raiders - naszywki
#11
(01-25-2017, 03:10 PM)vect0r napisał(a):
(01-25-2017, 12:20 AM)ronin napisał(a):
(01-24-2017, 11:37 PM)vect0r napisał(a): Piękne! A gdzie robiłeś?
Co do klubowych - chętnie Ci je dostarczę, daj mi jeszcze ze dwa tygodnie - szykuję w tym zakresie niespodziankę!

http://www.larushaft.pl

Wzory z netu?
     
   
Trochę zmodyfikowane. Miałem obawy co do znaków zastrzeżonych, ale kupiłem ich motor i reklamuję  ich firmę . Chyba nie jest to naruszenie praw autorskich.

(01-25-2017, 04:10 PM)grymaszek napisał(a): ronin, świetne naszywki, oryginalne, nikt chyba takich nie ma.
Dzięki.Wzór USA .wykonanie RP .I tyle
Odpowiedz
#12
Melduję, że nadchodzi nowy wzór naszywki CCW!
Mnie bardzo się podoba! A co Wy na nią powiecie?
Pozdrawiam
Vect0r.


Załączone pliki Obrazki
   
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#13
Fajna, dyskretna.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#14
   
   
Oto moja.Hand made.Od szycia palce mam jak sito.
Odpowiedz
#15
Dzięki za zdjęcie! Wygląda ślicznie!
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#16
Piękną mamy zimę tej wiosny.Przygotowania do sezonu pozwalają przetrwać grymasy pogody.Wziąłem się za malowanie(sic!!) kamizelki.Oto efekt:
   
W zapale godnym Matejki  chciałem dopisać POLSKA -ewentualnie umieścić flagę.Ale....zaraz.Przypomniałem sobie teksty z Kongresu Klubów Motocyklowych,że niby mi nie wolno.Można za to ponoć wrócić bez kamizelki i być może  bez spodni  i z obitym ryjem.Nawet  naszywkę na plecach mogę przyszyć za pozwoleniem jakiegoś PREZESA.
Popadłem w stan głębokiej frustracji. Czy jestem RONINEM- człekiem wyzwolony i na wskroś wolnym.  Czy grupa użytkowników CCW - to już klub czy
stado samotnych wilków. Nie mam nic przeciwko działaniom zorganizowanym-są niezbędne przy przygotowaniach zlotu czy wspólnych  rajdów.Hierarchia w stadzie to też  rzecz naturalna, Jeden ma cechy i zdolności organizacyjne  czy przywódcze  drugi nie.Ale struktury i zasady mafijne to nie moja bajka.
Pozostaje otwarta sprawa- czy chcemy być klubem i na ile niezależnym od innych.Za moich czasów mówiło się że trzech to banda a nas jest 40 i będzie więcej.Proponuję otwarcie działu "politycznego" -Jeżeli klub to jaki i dlaczego.Życzę pogody!
Odpowiedz
#17
Pozwoliłem sobie przenieść ten wątek do działu "sztuki". Spieszę wyjaśnić dlaczego... Otóż formalnie na plecach możemy, jako obywatele demokratycznego państwa mieć co chcemy. Nieformalnie jednak, członkowie innych klubów nie zaakceptują niczego, co będzie symbolem innego klubu nie zarejestrowanego oficjalnie w Polsce, nie należącego do ruchu. Jak się to może kończyć, to inna historia.
Czyniłem podchody do utworzenia klubu CCW, jednak ostatecznie temat jest zbyt wymagający czasowo i nie podołam. Jeżeli ktoś ma ochotę - chętnie pomogę w załatwieniu wszystkiego. Mam już teoretycznie temat rozpracowany. Proponuję nie angażować się nadmiernie w tą dyskusję na forum, a wałkować temat na zlocie. Chętnych do działania na rzecz założenia klubu zapraszam na PW.
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#18
OK. Dzisiaj mi przeszło. Przejechałem się, jest bosko .Namaluję flagę San Escobar!!
Odpowiedz
#19
Super robota, ma kolega talent. Jakimi farbami to pomalowane?
Odpowiedz
#20
(04-25-2017, 08:30 PM)grymaszek napisał(a): Super robota, ma kolega talent. Jakimi farbami to pomalowane?

Dziękuję za uznanie.Farby niskobudżetowe Renoskór czy Wilbra  a 7,5 zł za pojemnik. wcześniej trzeba wyczyścić skórę acetonem, szkoda kamizelki-to malujemy na łacie skórzanej wyciętej np. z torebki żony Uśmiech Talent to kiedyś może miałem- ten autoportret w złocistej ramie z tyłu malowałem 20 lat temu-niestety uszy się nie zmieściły w ramie Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości