Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupię silnik 250 do przekładki
#21
(07-25-2018, 11:39 AM)ravestation napisał(a): Christophe Cordel - mieszka gdzieś w Mazowieckim - był kiedyś mocno aktywny na FB grupie Tha Riders i widziałem, że przełożył 2 razy silnik: z 125 na 230 i z 230 na 400 z yamahy xs400. Pisał o lekkich modyfikacjach ramy. Zresztą japończycy też często wymieniają silniki w Heist'ach, choćby na 250, ale w układzie V - przykłady zdjęć i filmików są dostępne na wyżej wymienionej grupie. Uśmiech

Sami amerykanie z biegiem czasu (co widać po postach) są mocno poirytowani zbyt niską pojemnością w motocyklu i wywierają presję na Cleveland Motorcycles, aby wprowadzili do produkcji pojemność 400. Niestety na razie bez większego powodzenia.

Nie ma popularnych chinskich silnikow z pojemnoscia 400 Uśmiech
Heist 125
Odpowiedz
#22
Ale w Haist jest chyba silnik Lifan’a, a to o ile się nie mylę, nie jest Chińska produkcja

Dla przypomnienia, jest to kopia silnika Honda CG 125.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
Chińskie czy nie Chińskie ważne że prosta konstrukcja i tania w obsłudze. Lifan o ile dobrze pamiętam robił 125 i 250 dla Yamahy. Virażki szły na niektóre rynki pod nazwą Lifan.  Poza tym Heist jest stworzony do modyfikacji i spełniania własnych zachcianek. Jak jestem nieraz na zlotach to większość ludzi i tak nie wie co to za motor skąd i za ile. Raz stojąc całkiem z boku usłyszałem jak dwóch kolesi oceniało mojego Heista - "ty ten motor to chyba koleś sam sobie wyspawał z rurek i założył jakiś silnik". Można się czasami uśmiać. A tak wyglądał ostatnio na zlocie w Lesku.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości