Forum heist.pl

Pełna wersja: Silnik 250
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Trzymam kciuki zatem i dobrego sezonu. Złożenie spowrotem starego silnika też troche zejdzie.

Heist daje niesamowitą możliwość łatwych modyfikacji praktycznie w każdym aspekcie. Twoja przeróbka jak dokończysz będzie kolejnym tego potwierdzeniem. I w sumie z niecierpliwością czekam na zakończenie tego sezonu Oczko aby śledzić ten wątek.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Cudnie! Ustawię się w kolejce do Ciebie na przeróbkę :-)
Dawaj znać co i jak!
Pozdrawiam!
Jak będę miał co pokazać to założę nowy wątek, na tą chwilę do końca sezonu raczej nic nie zrobię.
Pozdrawiam
Dooddie
Dowiadywał się ktoś może, jak legalnie ogarnąć rejestracje takiego sprzęta, z przełożonym silnikiem na 250?
Chyba najlepiej na stacji diagnostycznej zapytać. Podejrzewam, że wydają papiery i wymieniasz dowód...
Dowiedziałem się wstępnie jak to zrobić żeby było legalnie. Wymieniamy silnik, szukamy gościa który może wystawić orzeczenie o zmianie konstrukcji pojazdu, z tego co mi powiedział to około 300 zł. On robi zdjęcia, wystawia orzeczenie i prowadzimy motorek na Okręgową Stacje Diagnostyczną. A na stacji to już chyba zwykły przegląd.
A jak się taki fach nazywa? Jakiś rzeczoznawca PZM?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rzeczoznawca samochodowy tak wpisałem w wyszukiwarce i bez problemu namierzyłem trzech w mojej okolicy.
(04-04-2019, 09:28 AM)dandiulto napisał(a): [ -> ]Na mocy jest różnica. Można normalnie jeździć. Każdy bieg. Nie czujesz, że męczysz silnik. Odnośnie wibracji. Muszę się przejechać na nowym mocowaniu silnika. Dopiero napiszę.
Na mocowaniu sztywnym były mrówki w nogach.

Niestety miałem złamaną kość w lewej dłoni i walczę z odzyskaniem siły do sprzęgła.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Prędkość to zależy od przełożeń na zębatkach.
Też zmieniałem, ale x powodu niedokładności licznika nie mam pojęcia ile jechałem. Sprawdzę na telefonie jak będę jechał.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

I jaki jest finał tej modyfikacji? udało ci się ogarnąć silnik bez balancera w tym motocyklu?
Przy zakupie silnika nie rozważałeś OHC? ponoć mniej wibrują

Zostawiałeś seryjne zębatki czy zmieniałeś? 250 ma dużo większy moment obrotowy na niższych obrotach i aż kusi, aby założyć mu większą zębatkę zdawczą.
Stron: 1 2