Forum heist.pl

Pełna wersja: Taptalk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy rozważana byla instalacja modulu taptalka? Forum to  nic nie kosztuje a w obecnych czasach gdzie coraz czesciej przegladamy internet na telefonach i urzadzeniach mobilnych jest to duze ułatwienie i wspołgra lepiej (chocby wizualizacja zdjec).
Nie była. Powiem tak: całość domeny finansuję z własnej kieszeni. Oczywiście nie są to duże pieniądze. Ale w sytuacji kiedy trzeba zrobić coś co wymaga wiedzy i umiejętności przekraczających moje (o co w tych kwestiach dość łatwo), pojawia się konieczność wyłożenia dużej kasy dla kogoś, kto się na tym zna. Wielokrotnie prosiłem znajomych aby pomogli przy forum - i pomogli, lecz wtedy w grę wchodziły sprawy warunkujące jego funkcjonowanie. Teraz to kosmetyka i detale upiększające i trudno już komuś za darmo zawracać tym głowę. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy :-)
Tutaj jest krok po kroku instalacja. Jak mowilem modul do mybb jest za darmo.

https://www.tapatalk.com/download_mybb.php
Obiecuje przyjrzeć się sprawie. Dziękuje.
ile kosztuje roczne utrzymanie forum ? może jakaś dobrowolna zrzutka ?
Dziękuje za dobre chęci! Najdroższa jest przestrzeń dyskowa, która dzięki uprzejmości Kolegi Woofer’a mamy za darmo. Domena to kilkadziesiąt złotych rocznie, na co chwalić Boga póki co mnie stać.
Raz jeszcze dziękuje :-)
Widzę że plugin chyba zainstalowany, niemniej brakuje czegoś w konfiguracji lub nie została zarejestrowana witryna na stronie taptalka.

https://siteowners.tapatalk.com/landing/signin
Pracujemy nad tym. Proszę o cierpliwość.
Super, cieszę się bardzo. Optymalizacja i przeglądanie forum na taptalku jest niezmiernie wygodne.
(04-20-2018, 03:06 PM)Koziołek napisał(a): [ -> ]Super, cieszę się bardzo. Optymalizacja i przeglądanie forum na taptalku jest niezmiernie wygodne.


Melduję, że niniejszy post piszę przy użyciu aplikacji Tapatalk

Bardzo dziękuję za wykonanie Woofer’owi i za koncepcję Koziołkowi.
Pozdrawiam
Vect0r.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stron: 1 2 3