Forum heist.pl

Pełna wersja: Opinia o cleveland heist 125
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam uzytkowników cleveland heist
Zastanawiam się naprawdę poważnie nad zakupem tego motocykla, po przeczytaniu niewielu opinii, komentarzy czy recenzji chcę poznać wasze zdanie, zdanie użytkowników tych nietuzinkowych perełek. 
Po 1 czy da się tym przelotowo jechać 80 na spokojnie - z racji tego ze to 125 oczekuje takiej prędkości przelotowej
Jak z wygodą tak na poważnie. Mowa o jeździe do godziny (dojazd do pracy) - jak to mówią przez wiochy ale asfaltowo
No i po 3 awaryjność utrzymanie

Dlaczego Heist.. bo jest inny sprawa radochę samym swoim wyglądem, można w nim grzebać w końcu to boper oraz najważniejsze jest swoistą perełką wśród motocykli 125
Serwus!
Moim zdaniem 80 spokojnie. Sam w lecie jeżdżę do pracy. Mam 20 minut. Co do godziny - pewnie, kwestia tylko jakości drogi. Około godziny mogą dać o sobie znac sprężyny siedzenia, chyba że kupisz poduchę. Co do awaryjności - kwestia danego egzemplarza. Nasze awarie są opisane w dziale warsztat. Poczytaj. Ogólnie oczywiście zachęcam :-)
Pozdrawiam
Vect0r.
Super motorek, da się jeździć. Brak tylnego zawieszenia daje znać ale tylko na łatanej nawierzchni, miększe sprężyny i trochę mniejsze ciśnienie niż zalecane poprawia komfort. Zainteresowanie innych osób motorem utwierdza mnie, że to był dobry wybórUśmiech.Jeśli chodzi grzebanie przy motorze to sama przyjemność, łatwa obsługa i możliwość łatwej indywidualizacji, to to czego szukałem. Drugiego takiego na pewno nie będzie w okolicy,pozdrawiam.