Forum heist.pl

Pełna wersja: I Polski Zlot Motocykli CCW - 4-6 sierpnia 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szanowni Motocykliści CCW!

Jako, że małymi kroczkami marka Cleveland CycleWerks zdobywa strzechy nad Wisłą, a i przestrzeń wirtualna stopniowo zapełnia się polskojęzycznymi treściami dotyczącymi - póki co  - głównie motocykli Heist, postanowiliśmy zaproponować wszystkim spotkanie twarzą w twarz!

Znana jest Państwu zapewne strona ccw.com.pl, czy heist.pl, oraz towarzyszące im w portalu społecznościowym Facebook strony Cleveland Motorcycles Poland i heist.pl. Nieobce zatem będzie na pewno forum społeczności posiadaczy Heist’ów. Cała inicjatywa jest bez wątpienia znakomitym sposobem na ułatwienie kontaktu między motocyklistami CCW, zapewnienia wymiany informacji pomiędzy nimi, czy planowania rozbudowy maszyn na podstawie udostępnianych w powyższych mediach przykładów z innych krajów. Jednak jak pokazuje praktyka życia codziennego - internet to nie wszystko!
Stąd wcielamy w życie snute już w przeszłości plany organizacji zlotu Motocyklistów CCW w Polsce. Jest to pierwsza tego rodzaju inicjatywa, podczas której postaramy się zacieśnić więzy pomiędzy polskimi fanami marki, ale także poświęcić ten czas jej promocji. 
Wybór miejsca i czasu zlotu nie jest przypadkowy, gdyż pragniemy połączyć go z cykliczną imprezą, od 16 lat odbywającą się w centralnej Polsce - Biwakiem Knyszyńskim, która stworzy doskonałą bazę dla tego rodzaju spotkania, a kto wie - może zloty w przyszłości wyrosną na samodzielne, przewyższające frekwencją Biwak spotkania o randze międzynarodowej…

Wszystko w naszych rękach. Wysiłkiem własnym dołożymy cegiełkę do społeczność CCW i tylko od nas zależy, czy polski głos będzie na tyle silny, aby konkurować z innymi europejskimi inicjatywami. Niniejszym pragnę w imieniu swoim, oraz firmy Polkom - Importera Motocykli Cleveland w Polsce, zaprosić wszystkich zainteresowanych na 

I Polski Zlot Motocykli Cleveland CycleWerks

który odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2017, w ramach XVII Biwaku Knyszyńskiego. Wszelkie szczegóły dotyczące samego wydarzenia dostępne są na stronie biwakknyszynski.pl. Uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych zlotem o zgłoszenie chęci przyjazdu w niniejszym temacie, po uprzedniej rejestracji na forum. Szczegóły dotyczące tegorocznego Biwaku i Zlotu (atrakcje towarzyszące, grafik imprezy) opublikowane będą zarówno na stronie Biwaku, jak i na forum heist.pl. Zapraszamy również do polubienia strony Biwaku na Facebook'u, celem uzyskiwania najnowszych wieści na temat imprezy.

Mamy ogromną nadzieję, że pojawicie się licznie i będzie to początek kolejnego etapu naszej wspólnej przygody z maszynami CCW. Pozdrawiamy i do zobaczenia w sierpniu.

Michał Jaśnikowski - heist.pl
Wojciech Hause - Polkom - Importer Marki Cleveland CycleWerks
Odwiedzając kiedyś Waszą stronę http://jasnikowski.com, pomyślałem właśnie o biwaku że to fajne miejsce na spotkanie. Niestety w tym czasie, będę właśnie zarabiał na motor za granicą naszego państwa, ale na drugi rok to już przyjadę własną maszynąUśmiech.Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałej zabawy.
W razie gdybyś jednak miał możliwość powrotu na ten weekend, serdecznie zapraszamy!
Dzięki Uśmiech
Postaramy się przybyć, ja i mój Heist!  Diabeł
Znakomicie! Mam nadzieję, że będzie nas jak najwięcej!!!
Z tym " odbywającą się w centralnej Polsce" to trochę przesadzone Oczko Haiem bym tam z miesiąc jechał... Ale jak podpasuje z urlopem to może autem dam radę przyjechać Duży uśmiech
Zapraszamy oczywiście i samochodem. Ja tam przyjadę z Heistem na przyczepie :-)
2h drogi 150 km. Będzie na motorku Uśmiech No może 3-4 h z przerwą na kręgosłup i ...
Bardzo się cieszę!!! Pozdrawiam!
Stron: 1 2